меню закрыть

СIМПЛ КУКИНГ — кулінарний курс

Попередження про авторське право

Весь контент веб-сайту https://course.klopotenko.com, а також будь-який контент, що розповсюджується за допомогою цього сайту (особливо, зображення, відеоролики та тексти) захищений авторським правом. Несанкціоноване використання контенту, повне або часткове копіювання, збереження, зміна та розповсюдження контенту компанії ТОВ «Клопотенко» (для будь-яких цілей) без нашої письмової згоди заборонено. Права на контент належать компанії ТОВ «Клопотенко» та нашим партнерам. Усі права захищені чи у будь-якому разі належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом та належать третім особам. Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства та тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності. Докладніше читайте тут https://course.klopotenko.com/terms.

Зовнішній контент

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на сайті https://course.klopotenko.com. За контент таких сайтів відповідають виключно їхні власники.

Торгові марки

Знак для товарів та послуг, його зображення, а також торгове найменування КЛОПОТЕНКО тм зареєстровані та належать нам. Всі права захищені. На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія законодавства, що застосовується. Їхня згадка на сайті або в навчальних матеріалах компанії ТОВ «Клопотенко» не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.